Úklidové služby

Výkonný vysavač pro hotely Úklidové služby provádíme ve Slaném. V případě pravidelného úklidu jsme však připraveni realizovat zakázku i mimo tyto regiony. Samozřejmostí je dodržování osvědčených postupů, používání profesionální úklidové techniky a výběr prověřených a zaškolených zaměstnanců, kteří zajistí kompletnost a včasné plnění zakázky bez škod na majetku zákazníka.

Úklid domácností a bytů

Provádíme jednorázový i pravidelný úklid dle požadavků zákazníka. Naše standardní nabídka služby obsahuje setření prachu na volně dostupných místech včetně svítidel, vytření podlah, mytí oken a dveří, čistění žaluzií, mytí kuchyňské linky včetně keramických obkladů, vysátí koberců suchou cestou, mytí a desinfekce sanity.

V rámci rozšířené nabídky služeb jsme připraveni pro Vás zajistit:

 

Nově zajišťujeme oboustranné strojové extrakční čistění matrací (latexové a pěnové), které jsou potaženy propustným tkaným materiálem. Čistění standardní matrace oboustranně trvá cca 45 minut. Doba schnutí po vysušení je cca 5 až 6 hodin.

Další naší službou je hloubkové vysávání matrací vysoce výkonnými vysavači zn. Kärcher s tzv. klepací hlavicí. Speciální hlavice s kartáčem dokáže jemně rozvibrovat vysávaný materiál a spolu s vysokým sacím výkonem vysavače zajišťuje dokonalé vysávání nečistot z vaší matrace.

 

Úklid kanceláří a dalších firemních prostor

Provádíme pravidelný úklid dle specifikací v kancelářích a dalších komerčních prostorách.  Rozsah a četnost služeb jsou závislé na specifických požadavcích zákazníka. Standardní nabídka denního úklidu obsahuje:

 

Jednočerpadlový extraktor na koberce a hubice na čalouněníV rámci rozšířené nabídky služeb jsme pro Vás připraveni nabídnout čistění koberců a čalouněného nábytku extrakční cestou, doplňování hygienických a čistících prostředků na toaletách a umývárnách, zásobování kuchyní (potraviny, osvěžovače, tekutá mýdla, toaletní papír, papírové ručníky apod.), čistění horizontálních žaluzií, mytí oken a výkladů včetně parapetů a rámů, mytí vnitřních částí kuchyňské linky a dalšího nábytku, čistění a údržba nerezových ploch, drobnou údržbu a opravy, odbornou údržbu květin, sekání trávy, odklízení sněhu a další služby.

 

Úklid společných prostor bytových domů

Uklízíme veškeré plochy, a to jak jednorázově, tak i pravidelně. Zakázku k jednorázovému úklidu jsme schopni realizovat do 24 hodin od objednávky. V případě pravidelného úklidu jsme připraveni smlouvu zaslat k vašim připomínkám do 48 hodin od objednávky a specifikace. Úklid společných prostor bytových domů zajišťujeme primárně ve Slaném, jsme však připraveni realizovat pravidelný úklid i mimo tento region.

Standardní nabídka úklidu společných prostor bytového domu obsahuje:

 

Pojízdný čistící stroj využívající k čištění tlak horké páry. K čištění není třeba používat chemii. Stroj je ideální pro používání v kuchyni, koupelnách a WC a všech druhů podlah.V rámci rozšířené nabídky poskytujeme další služby, které jsou již závislé na vámi specifikovaných potřebách. Jedná se zpravidla o úklid garáží, koláren, kočárkáren, prádelen a sušáren, úklid společných lodžií, mytí omyvatelných stěn na chodbách a ve výtahu, mytí oken ve společných prostorách včetně rámů a parapetů, úprava a údržba zeleně domu, zametání chodníku, odklízení sněhu, čistění vypínačů, vyklízení sklepů a další služby.

Konečná cena bude stanovena po prohlídce Vašich prostor v závislosti na velikosti uklízených ploch, stupni znečištění, použité technologii a materiálu.

 

Strojové mytí podlah

Mytí podlah ručně vedeným strojem zn. Karcher s odsáváním Alternativa ručnímu čistění tvrdých ploch do 200 m2. Čistění je díky speciálnímu válci z mikrovlákna, přítlaku a odsávání vhodné i pro čistění dlažeb v domácnostech. Strukturované povrhy a spáry čistí tento válcový kartáčovací stroj velmi dobře. Stroj má měkké sací stěrky a vysává při každém pohybu. Podlaha je tedy po čistění suchá a ihned použitelná.

 

 

Podlahový mycí stroj síťový KÄRCHER BD 50/60 C Classic Ep 1.127-002.0 Alternativou pro čistění větších ploch je ručně vedený, síťový podlahový mycí stroj BD 50/60 C Ep Classic s technikou diskových kartáčů a 60 l nádrží pro plošný výkon až do 2000 m2/h.